Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 27,06 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 57610/2089/OMW

2 599 zł

96 zł /m²

Rata 12 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Gdańsk, Śródmieście, Mostek

1 pokój, mieszkanie 27,06 m², piętro 3, oferta nr , 57610/2089/OMW, Gdańsk, Śródmieście, Mostek
57610/2089/OMW - zdjęcie nr 0
57610/2089/OMW - zdjęcie nr 1
57610/2089/OMW - zdjęcie nr 2
57610/2089/OMW - zdjęcie nr 3
57610/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 27.06 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,06 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę