Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 24,00 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 1923/1969/OMW

1 850 zł

77 zł /m²

Rata 9 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Citihome Nieruchomości

Otwock, Krucza

1 pokój, mieszkanie 24,00 m², piętro 2, oferta nr , 1923/1969/OMW, Otwock, Krucza
1923/1969/OMW - zdjęcie nr 0
1923/1969/OMW - zdjęcie nr 1
1923/1969/OMW - zdjęcie nr 2
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

24,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę