Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,05 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 8163

739 000 zł

14 476 zł /m²

Rata 3 458 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Leach & Lang Property Consultants

Kraków, Podgórze, Żywiecka

2 pokoje, mieszkanie 51,05 m², piętro 1, oferta nr , 8163, Kraków, Podgórze, Żywiecka
8163 - zdjęcie nr 0
8163 - zdjęcie nr 1
8163 - zdjęcie nr 2
8163 - zdjęcie nr 3
8163 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.05 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,05 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1953

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę