Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 33,02 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 12263/3186/OMS

8 983 zł

272 zł /m²

Rata 42 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 33.02 m², Zyndrama, Olecko

Olecko, Zyndrama

2 pokoje, mieszkanie 33,02 m², piętro 4, oferta nr , 12263/3186/OMS, Olecko, Zyndrama
12263/3186/OMS - zdjęcie nr 0
12263/3186/OMS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 33.02 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

33,02 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1987

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę