Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 28,49 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 44073

499 000 zł

17 515 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Zwycięska

2 pokoje, mieszkanie 28,49 m², piętro 4, oferta nr , 44073, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Zwycięska
44073 - zdjęcie nr 0
44073 - zdjęcie nr 1
44073 - zdjęcie nr 2
44073 - zdjęcie nr 3
44073 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 28.49 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

28,49 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2013

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę