Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 34,74 m², 2 pokoje, parter, oferta nr PAN318808

530 000 zł

15 256 zł /m²

Rata 2 480 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Władysławowo, Żeromskiego

2 pokoje, mieszkanie 34,74 m², parter, oferta nr , PAN318808, Władysławowo, Żeromskiego
PAN318808 - zdjęcie nr 0
PAN318808 - zdjęcie nr 1
PAN318808 - zdjęcie nr 2
PAN318808 - zdjęcie nr 3
PAN318808 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34.74 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,74 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę