Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,10 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 57509/2517/OMS

699 000 zł

18 841 zł /m²

Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tur Nieruchomości

Warszawa, Wola, Żelazna

2 pokoje, mieszkanie 37,10 m², piętro 5, oferta nr , 57509/2517/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Żelazna
57509/2517/OMS - zdjęcie nr 0
57509/2517/OMS - zdjęcie nr 1
57509/2517/OMS - zdjęcie nr 2
57509/2517/OMS - zdjęcie nr 3
57509/2517/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,10 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę