Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,09 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 54422/4508/OMS

918 000 zł

17 291 zł /m²

Rata 4 295 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Wola, Żelazna

2 pokoje, mieszkanie 53,09 m², piętro 4, oferta nr , 54422/4508/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Żelazna
54422/4508/OMS - zdjęcie nr 0
54422/4508/OMS - zdjęcie nr 1
54422/4508/OMS - zdjęcie nr 2
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,09 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

1938

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę