Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,40 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMGUNY688

359 000 zł

11 080 zł /m²

Rata 1 680 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kielce, Centrum, Żelazna

2 pokoje, mieszkanie 32,40 m², piętro 2, oferta nr , SMGUNY688, Kielce, Centrum, Żelazna
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,40 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,90 m

Rok Budowy:

1957

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę