Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,21 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 124409/78/OMS

1 013 094 zł

22 409 zł /m²

Rata 4 740 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Warszawa, Wilanów, Zdrowa

2 pokoje, mieszkanie 45,21 m², parter, oferta nr , 124409/78/OMS, Warszawa, Wilanów, Wilanów, Zdrowa
124409/78/OMS - zdjęcie nr 0
124409/78/OMS - zdjęcie nr 1
124409/78/OMS - zdjęcie nr 2
124409/78/OMS - zdjęcie nr 3
124409/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.21 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,21 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,80 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę