Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,68 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 117900/78/OMS

611 500 zł

16 229 zł /m²

Rata 2 861 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Sztutowo, Zalewowa

2 pokoje, mieszkanie 37,68 m², parter, oferta nr , 117900/78/OMS, Sztutowo, Zalewowa
117900/78/OMS - zdjęcie nr 0
117900/78/OMS - zdjęcie nr 1
117900/78/OMS - zdjęcie nr 2
117900/78/OMS - zdjęcie nr 3
117900/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.68 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,68 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,75 m

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę