Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 35,06 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr PAN810019

495 768 zł

14 141 zł /m²

Rata 2 320 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dębki, Zakonna

2 pokoje, mieszkanie 35,06 m², piętro 1, oferta nr , PAN810019, Dębki, Zakonna
PAN810019 - zdjęcie nr 0
PAN810019 - zdjęcie nr 1
PAN810019 - zdjęcie nr 2
PAN810019 - zdjęcie nr 3
PAN810019 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 35.06 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,06 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę