Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 29,25 m², 2 pokoje, parter, oferta nr PAN478536

491 988 zł

16 820 zł /m²

Rata 2 302 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dębki, Zakonna

2 pokoje, mieszkanie 29,25 m², parter, oferta nr , PAN478536, Dębki, Zakonna
PAN478536 - zdjęcie nr 0
PAN478536 - zdjęcie nr 1
PAN478536 - zdjęcie nr 2
PAN478536 - zdjęcie nr 3
PAN478536 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 29.25 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

29,25 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę