Logo

Nowe mieszkanie, 38,53 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 24

356 403 zł

9 250 zł /m²

Rata 1 668 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Augustów, ul. Wypoczynkowa

SALON Z ANEKSEM22,03 m²SYPIALNIA10,99 m²ŁAZIENKA5,51 m²TARAS7,24 m²
Wymiary mieszkania 38.53 m², 24
Villa Park bud D - Apartamenty Augustów - zdjęcie nr 0
Villa Park bud D - Apartamenty Augustów - zdjęcie nr 1
Villa Park bud D - Apartamenty Augustów - zdjęcie nr 2
Villa Park bud D - Apartamenty Augustów - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 38.53 m², 24
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,53 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

3,00 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

garaż w budynku, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (7,24 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę