Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,00 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 86034/6624/OMS

1 350 000 zł

28 125 zł /m²

Rata 6 316 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Mokotów, Wynalazek

2 pokoje, mieszkanie 48,00 m², piętro 6, oferta nr , 86034/6624/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Wynalazek
86034/6624/OMS - zdjęcie nr 0
86034/6624/OMS - zdjęcie nr 1
86034/6624/OMS - zdjęcie nr 2
86034/6624/OMS - zdjęcie nr 3
86034/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,00 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę