Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,08 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr BESW-MS-15360

629 000 zł

14 270 zł /m²

Rata 2 943 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty BESTATE Nieruchomości

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole

2 pokoje, mieszkanie 44,08 m², piętro 5, oferta nr , BESW-MS-15360, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole
BESW-MS-15360 - zdjęcie nr 0
BESW-MS-15360 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 44.08 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,08 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę