Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,47 m², 2 pokoje, 8 piętro, oferta nr 120028/78/OMS

908 821 zł

24 920 zł /m²

Rata 4 252 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Warszawa, Mokotów, Wołoska

2 pokoje, mieszkanie 36,47 m², piętro 8, oferta nr , 120028/78/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Wołoska
120028/78/OMS - zdjęcie nr 0
120028/78/OMS - zdjęcie nr 1
120028/78/OMS - zdjęcie nr 2
120028/78/OMS - zdjęcie nr 3
120028/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 36.47 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,47 m²

Piętro:

8 piętro

Wys. mieszkania:

2,77 m

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę