Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,46 m², 2 pokoje, 9 piętro, oferta nr 120013/78/OMS

859 281 zł

26 472 zł /m²

Rata 4 020 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Warszawa, Mokotów, Wołoska

2 pokoje, mieszkanie 32,46 m², piętro 9, oferta nr , 120013/78/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Wołoska
120013/78/OMS - zdjęcie nr 0
120013/78/OMS - zdjęcie nr 1
120013/78/OMS - zdjęcie nr 2
120013/78/OMS - zdjęcie nr 3
120013/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32.46 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,46 m²

Piętro:

9 piętro

Wys. mieszkania:

2,77 m

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę