Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,42 m², 2 pokoje, 9 piętro, oferta nr BLN663003

799 097 zł

21 355 zł /m²

Rata 3 739 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Białe Lwy - Nieruchomości

Warszawa, Mokotów, Wołoska

2 pokoje, mieszkanie 37,42 m², piętro 9, oferta nr , BLN663003, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Wołoska
BLN663003 - zdjęcie nr 0
BLN663003 - zdjęcie nr 1
BLN663003 - zdjęcie nr 2
BLN663003 - zdjęcie nr 3
BLN663003 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.42 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,42 m²

Piętro:

9 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę