Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 49,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMRELO249

477 500 zł

9 745 zł /m²

Rata 2 234 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Śródmieście, Wólczańska

2 pokoje, mieszkanie 49,00 m², piętro 3, oferta nr , SMRELO249, Łódź, Śródmieście, Śródmieście, Wólczańska
SMRELO249 - zdjęcie nr 0
SMRELO249 - zdjęcie nr 1
SMRELO249 - zdjęcie nr 2
SMRELO249 - zdjęcie nr 3
SMRELO249 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 49 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę