Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,50 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 19963/4112/OMS

772 500 zł

15 000 zł /m²

Rata 3 614 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Świnoujście, Wojska Polskiego

2 pokoje, mieszkanie 51,50 m², piętro 2, oferta nr , 19963/4112/OMS, Świnoujście, Wojska Polskiego
19963/4112/OMS - zdjęcie nr 0
19963/4112/OMS - zdjęcie nr 1
19963/4112/OMS - zdjęcie nr 2
19963/4112/OMS - zdjęcie nr 3
19963/4112/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,50 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

3,04 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2011

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę