Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,00 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 253/15147/OMS

449 000 zł

12 135 zł /m²

Rata 2 101 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Pruszcz Gdański, Wojska Polskiego

2 pokoje, mieszkanie 37,00 m², piętro 4, oferta nr , 253/15147/OMS, Pruszcz Gdański, Wojska Polskiego
253/15147/OMS - zdjęcie nr 0
253/15147/OMS - zdjęcie nr 1
253/15147/OMS - zdjęcie nr 2
253/15147/OMS - zdjęcie nr 3
253/15147/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,00 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

1978

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę