Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,72 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMZUHO862

645 000 zł

14 108 zł /m²

Rata 3 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Pogorzelica, Wojska Polskiego

2 pokoje, mieszkanie 45,72 m², piętro 1, oferta nr , SMZUHO862, Pogorzelica, Wojska Polskiego
SMZUHO862 - zdjęcie nr 0
SMZUHO862 - zdjęcie nr 1
SMZUHO862 - zdjęcie nr 2
SMZUHO862 - zdjęcie nr 3
SMZUHO862 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.72 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,72 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę