Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,46 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr BLN603832

499 000 zł

9 889 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Białe Lwy - Nieruchomości

Wołomin, Wileńska

2 pokoje, mieszkanie 50,46 m², piętro 3, oferta nr , BLN603832, Wołomin, Wileńska
BLN603832 - zdjęcie nr 0
BLN603832 - zdjęcie nr 1
BLN603832 - zdjęcie nr 2
BLN603832 - zdjęcie nr 3
BLN603832 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.46 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,46 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1979

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę