Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 95,71 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr IN720399

3 426 418 zł

35 800 zł /m²

Rata 16 031 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Kraków, Stare Miasto, Wenecja

2 pokoje, mieszkanie 95,71 m², piętro 2, oferta nr , IN720399, Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto, Wenecja
IN720399 - zdjęcie nr 0
IN720399 - zdjęcie nr 1
IN720399 - zdjęcie nr 2
IN720399 - zdjęcie nr 3
IN720399 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 95.71 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

95,71 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę