Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,04 m², 2 pokoje, parter, oferta nr MS-20293

940 000 zł

20 870 zł /m²

Rata 4 398 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty redNet24 Agencja Nieruchomości

Warszawa, Praga Południe

2 pokoje, mieszkanie 45,04 m², parter, oferta nr , MS-20293, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe
MS-20293 - zdjęcie nr 0
MS-20293 - zdjęcie nr 1
MS-20293 - zdjęcie nr 2
MS-20293 - zdjęcie nr 3
MS-20293 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.04 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,04 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę