Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,10 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 57144/4508/OMS

579 000 zł

15 606 zł /m²

Rata 2 709 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Mokotów

2 pokoje, mieszkanie 37,10 m², piętro 3, oferta nr , 57144/4508/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów
57144/4508/OMS - zdjęcie nr 0
57144/4508/OMS - zdjęcie nr 2
57144/4508/OMS - zdjęcie nr 3
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,10 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1969

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę