Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,80 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 56969/4508/OMS

615 000 zł

14 041 zł /m²

Rata 2 877 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Mokotów

2 pokoje, mieszkanie 43,80 m², piętro 1, oferta nr , 56969/4508/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów
56969/4508/OMS - zdjęcie nr 0
56969/4508/OMS - zdjęcie nr 1
56969/4508/OMS - zdjęcie nr 2
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,80 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1985

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę