Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,23 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMSEJA472

699 000 zł

18 284 zł /m²

Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Mokotów

2 pokoje, mieszkanie 38,23 m², piętro 2, oferta nr , SMSEJA472, Warszawa, Mokotów, Mokotów
SMSEJA472 - zdjęcie nr 0
SMSEJA472 - zdjęcie nr 1
SMSEJA472 - zdjęcie nr 2
SMSEJA472 - zdjęcie nr 3
SMSEJA472 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38.23 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,23 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,90 m

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę