Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,80 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 57022/4508/OMS

672 000 zł

15 342 zł /m²

Rata 3 144 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Białołęka

2 pokoje, mieszkanie 43,80 m², piętro 1, oferta nr , 57022/4508/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka
57022/4508/OMS - zdjęcie nr 0
57022/4508/OMS - zdjęcie nr 3
57022/4508/OMS - zdjęcie nr 4
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,80 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę