Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,00 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 274

819 000 zł

15 453 zł /m²

Rata 3 832 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, Służew, Wałbrzyska

2 pokoje, mieszkanie 53,00 m², piętro 4, oferta nr , 274, Warszawa, Mokotów, Służew, Wałbrzyska
274 - zdjęcie nr 0
274 - zdjęcie nr 1
274 - zdjęcie nr 2
274 - zdjęcie nr 3
274 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,00 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1993

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę