Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,24 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 22431/2089/OMS

786 080 zł

17 000 zł /m²

Rata 3 678 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Ustroń

2 pokoje, mieszkanie 46,24 m², parter, oferta nr , 22431/2089/OMS, Ustroń
22431/2089/OMS - zdjęcie nr 0
22431/2089/OMS - zdjęcie nr 1
22431/2089/OMS - zdjęcie nr 2
22431/2089/OMS - zdjęcie nr 3
22431/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.24 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,24 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę