Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,62 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 26589/2089/OMS

566 877 zł

15 480 zł /m²

Rata 2 652 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Gdańsk, Młyniska, Twarda

2 pokoje, mieszkanie 36,62 m², piętro 2, oferta nr , 26589/2089/OMS, Gdańsk, Młyniska, Twarda
26589/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26589/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26589/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26589/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26589/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 36.62 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,62 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę