Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr PAN873936

570 000 zł

13 902 zł /m²

Rata 2 667 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Sztutowo, Turystyczna

2 pokoje, mieszkanie 41,00 m², piętro 2, oferta nr , PAN873936, Sztutowo, Turystyczna
PAN873936 - zdjęcie nr 0
PAN873936 - zdjęcie nr 1
PAN873936 - zdjęcie nr 2
PAN873936 - zdjęcie nr 3
PAN873936 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 41 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,00 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę