Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 107,00 m², 2 pokoje, oferta nr R4603681

1 801 405 zł

16 836 zł/m²

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Torreblanca

2 pokoje, mieszkanie 107,00 m², oferta nr , R4603681, Torreblanca
R4603681 - zdjęcie nr 0
R4603681 - zdjęcie nr 1
R4603681 - zdjęcie nr 2
R4603681 - zdjęcie nr 3
R4603681 - zdjęcie nr 4
R4603681 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

107,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę