Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,67 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr PAN630832

880 000 zł

26 936 zł /m²

Rata 4 117 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Śródmieście, Tartaczna

2 pokoje, mieszkanie 32,67 m², piętro 3, oferta nr , PAN630832, Gdańsk, Śródmieście, Tartaczna
PAN630832 - zdjęcie nr 0
PAN630832 - zdjęcie nr 1
PAN630832 - zdjęcie nr 2
PAN630832 - zdjęcie nr 3
PAN630832 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32.67 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,67 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2013

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę