Logo

Nowe mieszkanie, 45,80 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 5/M3

435 100 zł

9 500 zł /m²

Rata 2 036 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zielona Góra, Osiedle Leśny Dwór, ul. Szlachecka

2 pokoje, mieszkanie 45,80 m², parter, oferta nr 5/M3, Leśny Dwór Etap 2, Zielona Góra, Osiedle Leśny Dwór, ul. Szlachecka
Leśny Dwór Etap 2 - zdjęcie nr 0
Leśny Dwór Etap 2 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 45.8 m², 5/M3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,80 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (32,60 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę