Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 35,87 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 57046/4508/OMS

619 000 zł

17 257 zł /m²

Rata 2 896 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Białołęka, Szlachecka

2 pokoje, mieszkanie 35,87 m², parter, oferta nr , 57046/4508/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Szlachecka
57046/4508/OMS - zdjęcie nr 0
57046/4508/OMS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 35.87 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,87 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę