Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMVUSE670

849 000 zł

18 457 zł /m²

Rata 3 972 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Bemowo, Szeligowska

2 pokoje, mieszkanie 46,00 m², piętro 2, oferta nr , SMVUSE670, Warszawa, Bemowo, Bemowo, Szeligowska
SMVUSE670 - zdjęcie nr 0
SMVUSE670 - zdjęcie nr 1
SMVUSE670 - zdjęcie nr 2
SMVUSE670 - zdjęcie nr 3
SMVUSE670 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,00 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,71 m

Rok Budowy:

2019

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę