Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,40 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 1129-MS-Dzj9ONuoY8

479 000 zł

11 856 zł /m²

Rata 2 241 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SUNRISE Nieruchomości

Kołobrzeg, Świętego Macieja

2 pokoje, mieszkanie 40,40 m², piętro 3, oferta nr , 1129-MS-Dzj9ONuoY8, Kołobrzeg, Świętego Macieja
1129-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 0
1129-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 1
1129-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 2
1129-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 3
1129-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 40.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,40 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2006

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę