Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 20413/4112/OMS

482 000 zł

12 050 zł /m²

Rata 2 255 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Święta Katarzyna

2 pokoje, mieszkanie 40,00 m², parter, oferta nr , 20413/4112/OMS, Święta Katarzyna
20413/4112/OMS - zdjęcie nr 0
20413/4112/OMS - zdjęcie nr 1
20413/4112/OMS - zdjęcie nr 2
20413/4112/OMS - zdjęcie nr 3
20413/4112/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 40 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę