Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,11 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMJADI291

869 000 zł

21 138 zł /m²

Rata 4 066 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kołobrzeg, Sułkowskiego

2 pokoje, mieszkanie 41,11 m², piętro 1, oferta nr , SMJADI291, Kołobrzeg, Sułkowskiego
SMJADI291 - zdjęcie nr 0
SMJADI291 - zdjęcie nr 1
SMJADI291 - zdjęcie nr 2
SMJADI291 - zdjęcie nr 3
SMJADI291 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 41.11 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,11 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Rok Budowy:

2015

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę