Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,55 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 44724

650 000 zł

11 295 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Suchardy Edwarda

2 pokoje, mieszkanie 57,55 m², piętro 3, oferta nr , 44724, Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Suchardy Edwarda
44724 - zdjęcie nr 0
44724 - zdjęcie nr 1
44724 - zdjęcie nr 2
44724 - zdjęcie nr 3
44724 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 57.55 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

57,55 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1930

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę