Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,29 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 18242/10630/OMS

849 000 zł

20 562 zł /m²

Rata 3 972 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Huby, Sucha

2 pokoje, mieszkanie 41,29 m², piętro 6, oferta nr , 18242/10630/OMS, Wrocław, Huby, Sucha
18242/10630/OMS - zdjęcie nr 0
18242/10630/OMS - zdjęcie nr 1
18242/10630/OMS - zdjęcie nr 2
18242/10630/OMS - zdjęcie nr 3
18242/10630/OMS - zdjęcie nr 4
18242/10630/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,29 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2014

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę