Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 35,38 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr PAN913961

859 999 zł

24 307 zł /m²

Rata 4 024 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Letnica, Sucha

2 pokoje, mieszkanie 35,38 m², piętro 1, oferta nr , PAN913961, Gdańsk, Letnica, Sucha
PAN913961 - zdjęcie nr 0
PAN913961 - zdjęcie nr 1
PAN913961 - zdjęcie nr 2
PAN913961 - zdjęcie nr 3
PAN913961 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 35.38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,38 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę