Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 31,01 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 744214

547 999 zł

17 672 zł /m²

Rata 2 564 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty WRE Nieruchomości

Wrocław, Fabryczna, Strzegomska

2 pokoje, mieszkanie 31,01 m², piętro 3, oferta nr , 744214, Wrocław, Fabryczna, Strzegomska
744214 - zdjęcie nr 0
744214 - zdjęcie nr 1
744214 - zdjęcie nr 2
744214 - zdjęcie nr 3
744214 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 31.01 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

31,01 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę