Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 108-MS-FYsfc4UjoL

310 000 zł

9 688 zł /m²

Rata 1 450 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mielec, Stefana Drzewieckiego

2 pokoje, mieszkanie 32,00 m², piętro 2, oferta nr , 108-MS-FYsfc4UjoL, Mielec, Stefana Drzewieckiego
108-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 0
108-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 1
108-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 2
108-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 3
108-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę