+2
Nowe mieszkanie, 49,50 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 2/M15
485 100 zł
9 800 zł /m²
Rata 2 270 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Batorego Park - Etap 1
Zielona Góra, Osiedle na Olimpie, ul. Stefana Batorego

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
49,50 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (6,30 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę