+8
Nowe mieszkanie, 43,88 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 9.A.03
498 500 zł
11 361 zł /m²
Rata 2 332 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nowe Południe - budynek 9
Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Maćkowy, ul. Starogrodzka / Borkowska
1 / 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
43,88 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
wschód (E)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (21,20 m²)
Termin oddania:
16.11.2026
Zapytaj o ofertę