Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,65 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 42399

610 000 zł

16 202 zł /m²

Rata 2 854 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Stanisława Drabika

2 pokoje, mieszkanie 37,65 m², parter, oferta nr , 42399, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Stanisława Drabika
42399 - zdjęcie nr 0
42399 - zdjęcie nr 1
42399 - zdjęcie nr 2
42399 - zdjęcie nr 3
42399 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.65 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,65 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę